Bimcell Arayanı Bil Nasıl Yapılır?

Bimcell Arayanı Bil ve Şimdi Ara Servisi Aktif Etme

Bimcell aboneleri olarak cep telefonunuz kapalı olduğunda veya açık ama ulaşılamaz yaptığınız durumlarda sizleri kim, kaç kere ve ne zaman aramış bunları kısa mesajla almak isterseniz kullanmanız gereken servisin adı Arayanı Bil dir.

Arayanı Bil servisi ile artık sizi arayıp da görüşme sağlayamadığınız kişiler hakkında, telefonunuzu açtığınız anda kısa SMS ile Bimcell tarafından bilgi mesajı alabilirsiniz.

Ayrıca siz herhangi bir Bimcell abonesini aradınız ve karşı tarafın telefonu kapalı olduğu için ulaşamadığınız durumlarda, karşı taraf telefonunu açtığında Bimcell sizi bilgilendirir ve karşı abonenin telefonunu açtığını artık ulaşabileceğinizi size SMS ile bildirir. Bu servisin ismi de Şimdi Ara Servisi’dir.

Her iki servisi de aynı anda kullanabilirsiniz. Yani bu servisler Arayanı Bil Servisi adı altında hizmet vermektedir. Bu servisleri aktif etmek ve kullanmak için cep telefonunuzun mesaj yaz kısmından ARAYANIBIL ACIK yazarak 5555‘ e göndermeniz yeterlidir. Artık Arayanı Bil Servisini kullanabilirsiniz.

 

Bimcell Arayanı Bil Nasıl İptal Edilir?

Arayanı Bil hizmetini artık kullanmak istemediğiniz durumlarda telefonunuzun mesaj yaz kısmından ARAYANIBIL IPTAL yazıp 5555‘e gönderdiğinizde artık Arayanı Bil ve Şimdi Ara mesajları tarafınıza iletilmeyecektir.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın