Eren Hacısalihoğlu Kimdir, Nereli, Boyu Kaç, Hangi Burç?

Eren Hacısalihoğlu Biyografisi, Eren Hacısalihoğlu Hayat Hikayesi

Asıl memleketi Trabzon olan yakışıklı oyuncu 05.06.1986 doğumludur. Üniversite eğitimini Haliç Üniversitesi Konservatuvar, Oyunculuk Ana Sanat Dalı’nda almıştır.

Aynı zamanda profesyonel olarak bilardo oyunculuğu da yapmaktadır. Üniversite eğitimi alırken Üniversitelerarası Pool Bilardo Şampiyonası’nda Türkiye Şampiyonluğu kazanmıştır.

Rol aldığı diziler:

Sen de Gitme 2011

Mavi Kelebekler 2011

Benim İçin Üzülme 2012

Kadim Dostum 2014

Kalbim Egede Kaldı 2015

Aşk Yalanı Sever 2016

Ayrıca Olgu Baran Kubilay’ın yönetmenliğini gerçekleştirdiği Otobüs isimli kısa bir filmde rol almıştır.

Göz rengi: Yeşil

Boyu: 1.77

Kilosu: 63

 

Eren Hacısalihoğlu Ne Zaman Doğdu, Eren Hacısalihoğlu Doğum Tarihi Kaç?

İlk olarak 2011 yılında ekranlara gelen Sen de Gitme isimli dizide boy gösteren yakışıklı oyuncu Eren Hacısalihoğlu asıl popülaritesini Benim İçin Üzülme isimli dizide gerçekleştirmiştir. Eren Hacisalihoğlu 05.06.1986 doğumludur.

 

Eren Hacısalihoğlu Boyu Kac Cm?

Haliç Üniversitesi Konservatuvar Oyunculuk Ana Sanat Dalı bölümü eğitim almış olan oyuncu aynı zamanda profesyonel olarak bilardo oyunculuğu da yapmaktadır. Eren Hacısalihoğlu’nun boyu 1.77 cmdir.

 

Eren Hacısalihoğlu Memleketi Neresi, Eren Hacısalihoğlu Doğum Yeri Neresi?

Benim İçin Üzülme isimli dizide oynayarak büyük bir hayran kitlesi kazanmayı başarmış olan genç oyuncu Eren Hacısalihoğlu aynı zamanda profesyonel bilardo oyuncusudur. Eren Hacısalihoğlu aslen Trabzon’ludur.

 

Eren Hacısalihoğlu Hangi Burç?

2011 yılında ekranlara gelen Sen de Gitme isimli dizide sinema-tv dünyasına adımını atan oyuncu Eren Salihoğlu Haziran 5 doğumludur. Burcu İkizler’dir.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın