Facebook Video İndirme, Programsız En Kolay Yöntem

Online Facebooktan Video Nasıl İndirilir, Faceden Video İndirme, Face Video İndir, Facebook Video Download, Uygulama Olmadan Video Kayıt

Program, uygulama veya herhangi başka bir eklenti olmadan Facebooktan video indirmek artık daha da kolay.Bu anlatacağımız yöntem ile bilgisayarınıza ne olduğunu bilmediğiniz ve güvenemediğiniz programları indirmeden veya bilemediğiniz bir siteye videoyu indirmek için bilgisayarınızdan girmenize gerek kalmayacak.

İlk olarak indirmek istediğiniz videoyu bilgisayarınızdan açın. Ardından videoyu oynattıktan sonra video üzerine sağ tıklayarak en altta bulunan Show Video URL kısmına tıklayın. Örnek aşağıda verilmiştir.

Daha sonra orada video nun linki orada gözükecek. Orada bulunan linki kopyalayın.

İnternet tarayıcınızdan yeni bir internet sayfası açarak biraz önce kopyaladığınız videonun linkini yapıştırın.

Yapıştır dedikten sonra karşımıza şu şekilde bir görüntü çıkması gerekecek:

https://www.facebook.com/alacabilgi/videos/698210617009092/

Yapıştırmış olduğunuz linkteki kısımda bulunan https://www kısmını silip yerine sadece m yazın. Yani internet tarayıcınızda m.facebook.com/alacabilgi/videos/698210617009092/ ibaresi olmalı.

Bu işlemi yaptıktan sonra enter tuşuna basın ve biraz önce belirlediğiniz video açılacak. Videoyu oynat dedikten sonra Video Olarak Kaydet tuşuna basıp bilgisayarınıza istediğiniz yere kayıt yapabilirsiniz.

Yapılacak işlem sadece bu kadar. Herhangi bir aşamada sorun yaşarsanız aşağıda bulunan yorumlar kısmından lütfen bildirimde bulunun.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın