Gizlilik Politikası

Bu metin, www.alacabilgi.com sitesinin gizlilik politikasını içermektedir. Eğer sitemizde gizlilik politikasına aykırı bir durum olduğunu farkederseniz, lütfen iletişim bölümünden irtibata geçiniz.

  • www.alacabilgi.com web sitesini ziyaret eden kullanıcılardan topladığı bilgileri her türlü analiz yapmak amacıyla ( istatistiksel ve gelişimsel ) kullanabilir. www.alacabilgi.com bu bilgileri iş ortakları ile paylaşmamaktadır. Ayrıca e-posta ve diğer kişisel bilgiler, hiçbir iş ortağı, şirket, kurum ya da başka bir kuruluşla kullanıcının izni olmaksızın paylaşılmayacaktır.
  • www.alacabilgi.com misafir kullanıcılarına ait e-posta, telefon numarası gibi iletişim bilgilerini web sitesinde yayınlamaz, kullanıcı aksini belirtmediyse hiçbir iş ortağı, şirket, kurum ya da diğer kuruluşla paylaşmaz.
  • www.alacabilgi.com kişisel bilgilerinizi sadece aşağıda belirtilen yasal durumlarda ve yasal prosedürler çerçevesinde 3. şahıslara açar:
  • a.) Adli mercilerden bu yönde yazılı bir talep oluşması halinde.
  • www.alacabilgi.com sitesinden diğer sitelere harici linkler vardır. www.alacabilgi.com link verilen diğer sitelerin içeriğinden ve gizlilik politikalarından sorumlu değildir.

Sitemizle ilgili belirtmek istediğiniz görüşlerinizi, düşüncelerinizi, içeriklerimizle ilgili yanlışlık olduğunu düşündüğünüz yazılarımızı veya herhangi bir ihtilaf konusu olan yazı ve içeriklerimizi lütfen iletişim bölümünden veya

admin@alacabilgi.com

e-mail adresinden bizlere bildirin

İlgili Yazılar

Yorum Yazın