Vodafone Faturasız Tarifeler

Vodafone 2016 yılı verilerine göre ülkemizde 22 milyondan fazla aboneye sahip bir şirket konumundadır. Toplam üç ana operatör olduğunu düşündüğümüzde müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet sunumunda, diğer iki rakibiyle kıyasıya bir mücadeleye girmek zorundadır.

Bu mücadele içerisinde tabiki en uygun fiyatı sunmak ve kaliteli hizmet üretmek zorundadır. Aksi halde bu amansız rekabet içerisinde tarihteki yerini alabilir.

Biz burada bugün Vodafone abonelerinin kullandığı ön ödemeli yani faturasız tarifelere göz atacağız. Önemli bulduğumuz tarifeler hakkında bilgi paylaşıp, diğer tarifeler hakkında ise Vodafone anasayfasına yönlendirip orada bulacağınız sayfayı belirteceğiz.

 

Vodafone’da bu aralar en popüler olan tarifelerden birisi Bittikçe Dolan Tarifelerdir.

Bunlar Bittikçe Dolan Small, Bittikçe Dolan Medium ve Bittikçe Dolan Large dir.

Bittikçe Dolan Small Paketi 500 Dk Her Yöne, 1000 SMS Her Yöne ve 1 GB İnternet Hakkı vermektedir. Ücreti ise 22 Tl dir.

Bittikçe Dolan Medium Paketi 750 Dk Her Yöne, 1000 SMS Her Yöne ve 2 GB İnternet Hakkı vermektedir. Ücreti ise 27 Tl dir.

Bittikçe Dolan Large Paketi 750 Dk Her Yöne, 1000 SMS Her Yöne ve 3 GB İnternet Hakkı vermektedir. Ücreti ise 32 Tl dir.

Bu tarifelerin en önemli özelliği tarifenizdeki konuşma, sms veya internet hakkınız bittiğinde bunları ister teker teker isterse hepsini birlikte doldurma hakkına sahip olmanızdır. Bunun ücreti ise tek tek doldurmak istediğinizde yani sadece konuşma süresi veya sms veya internet hakkı yüklemek istediğinizde ücreti her birisi için ayrı ayrı olmak üzere 10 TL dir. Eğer hepsini birlikte doldurmak isterseniz 15 TL karşılığı bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone aboneleri olarak veya yeni Vodafone abonesi olmak istediğinizde dilediğiniz diğer tarifelere / en uygun paketlere Buraya Tıklayarak ulaşabilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

İlgili Yazılar

One Thought to “Vodafone Faturasız Tarifeler

  1. kamil fedakar

    bu ne böyle vodafone doldur boşalt sistemi gibi

Yorum Yazın