Vodafone Taahhüt ve Ceza Sorgulama

Vodafone Ceza ve Ne Kadar Taahhüt Kaldığını Öğrenme

Vodafone hat sahipleri, genellikle 12 ay boyunca Vodafone’da kalma ve numarasını başka bir operatöre taşımama karşılığında daha uygun fiyata görüşme yapmaları ve daha ucuza hizmetlerden yararlanmaları için taahhüt vermeleri gerekmektedir.

Verilen taahhütlerin süresi çoğu zaman 12 ay olmaktadır ve bu süre içerisinde aboneler, taahhütü bozma durumunda belirli bir cezai bedeli ödemek zorunda kalıyor.

Vodafone’da ne kadar taahhüt süresi kaldığını öğrenmek için:

  • www.vodafone.com.tr sitesinde bulunan Online Self Servis işlemler menüsünden, Tarife ve Paketler kısmına girdikten sonra Kampanya bilgilerim bölümünden ne kadar taahhüt süreniz kaldığını kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

  • Veya telefonunuzun arama ekranından *7000# tuşlarına basıp arama yaptığınızda karşınıza işlem ekranı gelecektir. Oradan yine taahhüt sürenizi öğrenme imkanına sahip olacaksınız.
  • Ayrıca Sesli Yanıt Self Servis numarası olan 7000’i ücretsiz arayarak da ne kadar süreniz kaldığını sorgulayabilirsiniz.
  • Müşteri Hizmetlerini arayarak çağrı merkezi temsilcisinden ne kadar süreniz kaldığını öğrenebilirsiniz. Bunun için Vodafone hatlı telefonunuzdan 542 numarasını, diğer hatlardan ise 0 (542) 542 00 00 numarasını arayabilirsiniz.

Vodafone hattınız için vermiş olduğunuz taahhütü bozmanız durumunda yararlandığınız indirim kadar ceza ödemeniz gerekecektir. Örneğin aylık 10 TL indirimden faydalanıyor ve 5 ay sonra taahhütü bozmak isterseniz, toplamda 50 TL ceza ödemeniz gerekecektir.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın